cz-flag    de-flag    en-flag

Apartmán Znojmo
& Chalupa Na hradbách

Apartmán Znojmo – zrekonstruovaná, stylová CHALUPA NA HRADBÁCH ZNOJMO, přímo v historickém centru, nabízí komfortní ubytování, pro max. 14 osob, s impozantním výhledem na dominanty Znojma, např. Znojemskou přehradu, řeku Dyji, Rotundu Svaté Kateřiny, Znojemský hrad, Kraví horu a tak dále.

S vybavenou kuchyní, pokoji, sociálním zařízením, kolárnou, terasou, vinným sklípkem a WIFI připojením, je ideální pro vaše ubytování při vašich výletech po Znojmě a okolí, kde můžete strávit svou dovolenou.

Apartmán Znojmo – Chalupa Na hradbách – komfort v historickém centru města

Jelikož chalupa leží na hradbách, u chrámu Svatého Mikuláše, přímo v samotném historickém centru Znojma, které je jedním z nejznámějších a nejvíce navštěvovaných měst Jižní Moravy, ke znojemským památkám, do kaváren, čajoven, hospůdek, restaurací, vináren a podobně, je to odtud jen pár kroků. Milovníci historie, vína, cyklisté i turisté si přijdou na své prozkoumáváním křivolakých uliček starého města, degustací vína, využíváním široké sítě cyklostezek a návštěvou turistických zajímavostí

Apartmán Znojmo – Chalupa Na hradbách – ideální výchozí poloha pro prohlídku města a okolí

Znojemský turistický vláček a jedna z jeho stanic se nachází cca 50 m od budovy, kterým je možné se nechat provézt, i s koly, přes celé Znojmo, např. na plovárnu Louka, Rotundu, přehradu, Masarykovo i Mariánské náměstí, nádraží a zpět. Pro hosty je v chalupě Na hradbách i na terase připraveno příjemné posezení s překrásným výhledem na dominanty Znojma a údolí řeky Dyje.

Apartmán Znojmo – Chalupa Na hradbách – místo pro váš odpočinek

Také mnoho historických památek v bezprostředním okolí, vám poskytne skvělé zážitky. Hosté mohou navštívit řízené degustace s prohlídkou sklepů, vinic či výroby vína. Ubytovaným hostům budou poskytnuty veškeré potřebné informace o městě Znojmě i jeho okolí, kam na výlet, za sportem či za zábavou. Cyklisté jsou zde vítáni.

Apartmán Znojmo -005
Apartmán Znojmo -006
Apartmán Znojmo -007

Apartmán Znojmo
& co nabízíme

Vstup do objektu je dubovými dveřmi ve zděném oplocení, kterými se dostaneme na uzavřený dvůr s terasou. V prvním podlaží se nachází uzamykatelná samostatná kolárna, vstup do objektu přes zádveří.

Dále prosklená jídelna s impozantním výhledem na znojemské dominaty (rotundu, hrad, přehradu, řeku Dyji, Kraví horu…).

Z navazující kuchyně (s myčkou, sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnkou, děstskou jíd. židlí, atd.), se dále přechází do centrální chodby, ze které jsou přístupné jednotlivé místnosti …

Rezervace
& obsazenost

Zákazníkům nabízíme tyto možnosti rezervace ubytování:

Obratem Vám bude sděleno, zda-li je váš požadovaný termín volný.

Rezervace On-Line - Apartmán Znojmo

Znojmo
& okolí, tipy na výlet

Zde najdete tipy kam vyrazit s dětmi ve Znojmě a okolí. Znojmo se nachází v Jihomoravském kraji. Mezi významnější města v okrese Znojmo patří Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov, Vranov nad Dyjí.

Pro malé turisty a maminky s kočárkem jsou tu pěší výlety, pro cyklisty máme cyklostezky a cyklotrasy ve Znojmě a okolí.

Nejen na podzim a v zimě se hodí tipy kam s dětmi do muzea nebo na výstavu. Hravé děti určitě zaujmou atrakce a zábavní centra. Pohyb a hru pro vaše ratolesti zaručí dětská hřiště, dětské koutky a dětské herny.

○ Apartmán Znojmo ○ Apartmány Znojmo ○ Apartmán ve Znojmě ○ Apartmány ve Znojmě
○ Ubytování Znojmo ○ Ubytování ve Znojmě ○ Levné ubytování Znojmo ○ Levné ubytování ve Znojmě
○ Znojemské ubytování ○ Ubytování v centru Znojma ○ Ubytování v historické centru Znojma
○ Penzion Znojmo ○ Penziony Znojmo ○ Pension Znojmo ○ Pensiony Znojmo
○ Penzion ve Znojmě ○ Penziony ve Znojmě ○ Pension ve Znojmě ○ Pensiony ve Znojmě